Pokażę Ci "Jak w Excelu..."

O mnie

Uczę Excela i konsultuję od 3 lat. Mój cel to przekazanie wiedzy w taki sposób, by każdy zrozumiał i potrafił zastosować ją w codziennej pracy. Prościej i lepiej, na praktycznych przykładach. Cenię swój i Twój wolny czas, dlatego po szkoleniu ze mną wykorzystasz zdobytą wiedzę „tu i teraz”.

Co to oznacza?

Kładę nacisk na praktykę, dzięki której dane w arkuszu będą pracowały dla Ciebie, bez ręcznego klikania w nieskończoność.

Zapisz się na bezpłatny
newsletter wypakowany
darmową wiedzą
z Excela!

* wymagane pola

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie informacje, które rozwiną Twoją wiedzę dotyczącą Excela, informacje o promocjach i nowościach w moim sklepie internetowym, potrzebuję na to Twojej zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją cofnąć w dowolnym momencie, ze skutkiem na przyszłość, pisząc na adres: bartek@ogarnijkomorki.pl albo klikając na link dostępny w przesyłanych Ci wiadomościach.

Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili. Aby uzyskać informacje na temat naszych praktyk dotyczących prywatności, odwiedź naszą witrynę internetową.

Opinie o współpracy

Webinary prowadzone przez Pana Bartłomieja na platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości regularnie od 10 miesięcy gromadzą setki osób. Regularność, łatwy sposób podania wiedzy oraz życiowe przykłady - tak najczęściej opisują webinary uczestnicy.
Współpracowałam z Bartkiem podczas szkoleń na żywo związanych z Excelem, przy okazji mojej społeczności Data Heroes. Obserwuję też go uważnie w Internecie i myślę, że mogę co nieco o tym człowieku opowiedzieć 🙂 Ten gość prowadzi szkolenia z taką pasją i zaangażowaniem, ze ciężko nie być pod wrażeniem! Bartek ma to coś, że potrafi przekazać wiedzę tak, że nie czujesz się przytłoczony. Wszystko staje się proste i przystępne. I wiecie co jest najlepsze? Nie skupia się tylko na suchych teoriach. Po jego szkoleniach od razu wiesz, jak zastosować zdobyte umiejętności w praktyce. jeśli kiedykolwiek będziesz chciał/a na serio pogłębić swoje umiejętności z Excela, to polecam!
=JEŻELI(Excel>=w stopniu średniozaawansowanym; „Nazwa Kursu” Bartłomieja Samela; w innym wypadku również) Merytorycznie i profesjonalne tłumaczenia wszelkich zagadnień i zastosowań Excela pozwalają korzystać z niego bez większych stresów i problemów. Gdyby wszyscy korzystali z tych szkoleń praca byłaby zawsze miła i przyjemna i szybka. POLECAM.
Izabela Świerczewska
Izabela Świerczewska
Bartek to świetny profesjonalista przez duże P oraz cierpliwy i sympatyczny człowiek. Na swoich webinarach tłumaczy w prosty sposób (niekiedy)zawiłe funkcje Excela. Zawsze odpowiada na pytania kursantów. Bardzo polecam szkolenia z Bartkiem bo uczestnictwo w nich to czysta przyjemność.
Kamila Motyka
Na szkolenia Bartka trafiłam w momencie, gdy postanowiłam przebranżowić się na analityka danych i choć wydawało mi się, że znam Excela, to okazało się, że miałam dużo do nadrobienia. Dzięki jego szkoleniom opanowałam wszystkie najważniejsze funkcje Excela potrzebne w analizie danych, a cała nauka była czystą przyjemnością. Wiele ciekawych i życiowych przykładów ułatwiło mi zarówno zrozumienie jak i zapamiętanie funkcji. W szkoleniach Bartka podoba mi się również doskonałe zorganizowanie ich w czasie, przejście stopniowe od łatwych do trudnych zadań i udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Bartek to dobry trener zarówno dla zaczynających swoją przygodę z Excelem jak i osób którym wydaje się, że już coś umieją, ale potrzebują poukładania i uzupełnienia wiedzy.
Katarzyna Kowalczyk | Wydawnictwo G3
Myślisz Excel - mówisz Bartłomiej Samel 👍,
Myślisz PowerQuery - mówisz Bartłomiej Samel 👌,
Myślisz SQL - mówisz ... tak, tak ... Bartłomiej Samel 💪
Bartek ma rozległą wiedzę, którą bardzo chętnie się dzieli, fantastyczne predyspozycje trenerskie, dydaktyczne, a przy tym charakteryzuje się anielską cierpliwością 😇 wystarczy zobaczyć jakikolwiek webinar Bartka by się o tym przekonać. Sposób prowadzenia warsztatów, ćwiczeń, omówienie danego problemu, czy zadania, frekwencja na szkoleniach, kontakt z uczestnikami webinarów, mówią same za siebie, jednym słowem to strzał w 10 🏆 Ukończyłem kilka szkoleń prowadzonych przez Bartka i materiały przygotowane przez Niego to najwyższy poziom, profeska w każdym calu. Bartku trzymaj tak dalej 🤜🤛
Radosław | Data Analyst/Data Engineer

Sprawdź co się dzieje na Instagramie

[tutaj podpięłabym ig – ostatne 6 kafelków]

Najnowsze wpisy

Zabezpieczone: Pliki do pobrania

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem...